Guadalajara beats Red Bulls k postupu do finále Ligy Mistrů

Associated Press 10. dubna, 2018, 11:10 PM

HARRISON, N. J. — Chivas Guadalajara postoupil do CONCACAF Champions League finále, hrát na 0-0 kravatu v New York Red Bulls v úterý večer na 1-0 agregátní vítězství.

Chivas se ve finále utká s Torontem FC.

Red Bulls měl 20-1 výhodu v záběrech, a Chivas brankář Rodolfo Cota dělal osm zachrání před davem 23,623.

V 18. minutě, Red Bulls měli šance na skórování, když Daniel Royer posunul přihrávku do vápna na pravé noze Kemar Lawrence, který právě minul spojení s pass.

v 28. minutě se Derrick Etienne zvedl nad dav, aby dostal hlavu na kříž, ale pokus plul nad břevno. Red Bulls měli v prvním poločase výhodu 11: 0 na střely.

V druhé polovině, Chivas měl pár šancí, ale Red Bulls stále v tlaku, dávat pět střel na branku, které Cota snadno zastavit.

brankář Red Bulls Luis Robles neměl žádné úspory.

Isaac Brizuela měl nejlepší bodování šance pro Chivas, palba výstřel, který plul nad břevno, v 66. minutě.