Tyler Zeller Bio, Zdůrazňuje, Statistiky | Milwaukee Bucks

KARIÉRA

• Šest-rok NBA veterán, který hrál v 406 kariéru her (165) začíná s Clevelandu, Bostonu, Brooklyn a Milwaukee … má kariéru průměry 7.0 bodů a 4,4 doskoků ve 17.6 minut na zápas.
  • Hrál v 18 zápasech play-off v kariéře, dosáhl Finále Východní Konference v roce 2017 s Boston
  • 17 celkový sekce v roce 2012 NBA Návrhu
  • ACC Player of the Year jako senior v Severní Karolíně v 2011-12

2017-18 OBDOBÍ UPOZORNÍ … Hrál v 66 hry (34) začíná s Brooklynu a Milwaukee … v průměru 6,7 bodů a 4,6 doskoků v 16.8 minut za zápas … výstřel kariéru-vysoce 56.0% z pole … nastřílel 15 bodů (5-8 FG) s pěti doskoků na DEN na 4/1 … měl 12 bodů (5-9 FG), šest doskoků vs. NYK na 3/9 … spočtení 11 bodů (5-8 FG) vs. PHI na 3/4 … měl 14 bodů (7-9 FG) na 2/15 vs. DOUPĚ … nastřílel 14 bodů (7-9 FG) s osmi doskoků vs. ATL na 2/13 … táhnul v osmi oživení se čtyřmi body na ORL na 2/10 … hrál šest minut, nahrávání dva doskoků v jeho Babek debut na 2/6 na NYK … získala peníze na 2/5 z Brooklynu výměnou za Rashad Vaughn a budoucí druhém kole draftu … v průměru 7,1 bodů a 4.6 doskoků ve 42 her (33) začíná s Nets v 2017-18 … skóroval ve dvou číslech 14 krát … nastřílel 20+ bodů jednou … má 12 DNP-Cd v této sezóně … neaktivní pro 3 hry, minul tři hry (3/5-3/7, 3/17-3/19) s pravým bokem/zády/žebra bolestivost.

profesionální kariéra … 2016-17: objevil se v 51 hrách (pět startů) pro Boston, zaznamenávající průměry 3,5 bodů (.494 FG, .564 FT) a 2,4 doskoku v 10.3 minuty za hru… Získal svůj první start v sezoně na 11/2 proti Chicagu a zaznamenal 11 bodů a čtyři doskoků za 25 minut… Odpovídal jeho kariéra vysoké pomáhá s šesti jít spolu s double-double 11 bodů a 10 doskoků proti Clevelandu na 11/3.

2015-16: objevil se v 60 hrách (tři starty), průměr 6,1 bodů a 3,0 doskoků za 11,8 minuty na hru … výstřel. 476 od podlahy a .815 z linky… Vsítil 12 bodů na Detroit na 12/16 jít spolu s tři doskoky a jednu asistenci jen za 10 minut akce… Zaznamenal pak-letošní maximum 14 bodů, jít spolu s pak-sezóna-high osm doskoků proti Minnesotě na 12/21 za 17 minut, Zaznamenal devět bodů a kariéru-vysoce vázání tři krade proti Washingtonu na 1/25… Zaznamenal svůj první double-double v sezoně s pak-sezony-maxima v bodech (16) a doskoků (10) proti New Yorku na 2/2… zaznamenala letošní maximum tři bloky proti Detroitu na 2/3… Uvázal pak-sezóna-high s 16 body na Cleveland na 2/5… Nastavení nového pak-letošní maximum 17 bodů proti Sacramentu na 2/7… Uvázal kariéru-vysoký, s 26 body, jít spolu s kariéra-high-vázání čtyři bloky proti Milwaukee na 4/8… Zaznamenal 10 nebo více bodů v 11 zápasech a 20 nebo více bodů jednou, Zaznamenal jeden double-double… Vedl Celtics v bodování jednou, v doskoky dvakrát, v ukradne jednou a v blocích osmkrát.

2014-15: Objevil ve všech 82 her pro první čas v jeho kariéře a v průměru kariéru-vysoká 10,2 bodů jít spolu s 5,7 doskoků a 1,4 asistencí v 21.1 minut za zápas… Výstřel .549 z pole a .823 z volného hodu… Dělal jeho Keltské debut při premiéře proti Brooklynu (10/29) a zaznamenal šest bodů, jeden odskočit a jednu asistenci za šest minut, Celkem za sezónu-vysoká 19 bodů, jít spolu s sedm doskoků proti Phoenixu na 11/17… Dělal jeho první start za Celtic proti San Antoniu na 11/30, a reagoval s sedm bodů a 10 doskoků… Zaznamenal kariéru-vysoká 24 bodů, jít spolu s letošní maximum 14 doskoků proti L. a. Lakers na 12/5… Zaznamenal 22 bodů, jít spolu s osm doskoků a dva bloky proti Miami na 12/21… Udělal kariéru-vysoká 10 volné hody proti Orlandu na 12/23… Nastavit nové sezóny s vysokou tři bloky proti Philadelphii na 2/6… Nastavit kariéru s vysokou šest asistencí jít spolu s 22 body proti Sacramentu na 2/20… hra-vyhrávat layup jako hodiny vypršel porazit Jazz na 3/4… Nahrál novou kariéru vysoké s 26 body na kariéru-vysoké 11 góly proti Philadelphii na 3/16… Zaznamenal 10 nebo více bodů v 37 zápasech a 20 nebo více bodů v šesti zápasech… Nahrané 10 nebo více doskoků v osmi hrách… si Připsal tři dvoulůžkové-čtyřhra… Led nebo svázaný pro tým vedení v bodech sedmkrát, doskoky 18 krát a bloky 21 krát

2013-14: Objevily v 70 zápasů (devět), spustí se na Cleveland, v průměru 5,7 bodu .538 střelba z pole a 4,0 doskoků v 15.0 minut za zápas… Zaznamenal tři dvoulůžkové-čtyřhra… V devíti hrách jako předkrm, v průměru 9,0 bodů .544 střílení, a .905 (19-21) známky od pomezní čáru, 5,6 doskoků a 1,1 bloků v 21.6 minut na zápas … ve čtyřech zápasech v řadě od 4/9 do 16 nastřílel v průměru 15,8 bodu .711 (27-38) fotografování, 7,5 doskoků a 1.0 blok v 23.8 minut, které se táhnou… si Připsal svůj třetí double-double v sezóně s 22 body na 9-11 (.818) fotografování, 11 doskoků a dva bloky v 26 minut proti Brooklynu na 4/16… Skončil s 12 body a sedmi doskoky za 26 minut z lavičky proti Bostonu na 4/12 Nasbírali 18 bodů na 9-11 (.818) střelba, šest doskoků a dva bloky za 24 minut z lavičky proti Detroitu na 4/9 … Sčítal kariéru vysoké 23 bodů na 10-of-16 (.625) fotografování a šest doskoků za 30 minut proti Houstonu na 3/22… Měl blízko double-double 10 bodů a devět doskoků za 23 minut proti Utahu na 2/28… Udělal kariéru-vysoká osm trestných hodů (na devět pokusů) a skončil s 16 bodů, šest doskoků a tři bloky v 31. minutě proti Orlandu na 2/19… zaznamenal svůj druhý double-double v sezóně s 18 bodů a kariéru-vysoká 15 doskoků (šest útočných) za 25 minut na Philadelphia na 2/18… Počítal 13 bodů a 10 doskoků za 21 minut při svém prvním startu v sezoně na 1/28 proti New Orleans… Led nebo svázané za vedení týmu v bodech dvakrát, pětkrát doskoky, jednou krade a 21krát blokuje … skóroval 10-19 bodů devětkrát a 20 a více bodů dvakrát … byl DNP-CD 10krát v sezóně… Minul dvě hry od 11/20-22 vzhledem k právě podvrtnutí kotníku, Minul hru na 12/14 důsledku právo zranění kotníku… Byl umístěn na Neaktivní Seznamu dvakrát na ročním období

2012-13: Objevil se v 77 hru (55 startů) s Cleveland během jeho kampaň nováček, v průměru 7,9 bodů .438 střel, 5,7 doskoků a 0,9 bloků v 26.3 minuty na zápas … jmenovaný do druhého týmu NBA All-Rookie … jako startér, v průměru 8.3 body na .434 střelba, 6,0 doskoků a 1,0 blok v 28,0 minut na hru … také výstřel. 764 z volného hodu, druhý nejvyšší mezi všemi nováček center… Mezi nováčky s minimem 70 her hrál, umístila na prvním místě v útočné doskoky na zápas, druhý v obranné doskoků na zápas, druhý v celkové doskoků na zápas, druhý v blocích na hru a v sedmé bodů na zápas… Také zaznamenal sedm dvoulůžkových-čtyřhra, která byla na děleném čtvrtém místě mezi všemi NBA nováčky… Nastřílel 15 bodů a popadl sedm doskoků v jeho čtvrtém utkání NBA na 11/5 v L. a. Clippers… Přišel z lavičky, aby skóre 14 bodů, strhnout 10 doskoků (čtyři útočné) a blok dvou snímků v 31. minutě proti Portlandu na 12/1… V jeho první kariérní start, zaznamenal kariéru-vysoká 20 bodů na 9-15 (.600) fotografování, zatímco přidávání tři doskoků v Bostonu na 12/19… Nastavit kariéru vysoko v bloky se čtyřmi a sčítají 13 bodů a šest doskoků na Sacramento na 1/14… Popadl sezóny-nejlepší 14 doskoků a přidal 13 bodů na 6-12 (.500) střelba a tři bloky za 38 minut v Utahu na 1/19 … průměrně 9.1 doskoků během devíti-game úsek od 1/9-26 … počítal 16 bodů na 7-of-10 (.700) střelba, devět doskoků, čtyři asistence a jeden blok versus San Antonio na 2/13… Stáhl sezóny-vysoké šest útočných doskoků (celkem sedm) a nastřílel 16 bodů proti Orlandu na 2/23… Zaznamenal čtyři body v BBVA Rising Stars Challenge pro Tým Shaq na All-Star Víkend Zaznamenal 10-19 bodů 26 krát, a 20 nebo více bodů jednou Vedl tým v odskočí 11 krát, jednou asistencí, krade třikrát a bloky 33 krát… Vynechal hry od 11/7-13 s non-vysídlených zlomenina levé lícní kosti/otřes mozku a Zmeškal hru na 3/4 z důvodu nemoci… Byl NWT jednou na sezónu… Byla umístil na neaktivní seznam čtyřikrát za sezónu.

PLAYOFF HISTORIE … (18 her, 4 začíná). v roce 2017: v Průměru 2,9 bodu a 1,7 doskoků v 7.1 minut na hru po 11 zápasech za Boston v týmu první kolo série proti Chicagu, druhé kolo série proti Washingtonu a ve Finále Východní Konference proti Clevelandu … 2016: v Průměru 6,0 bodů a 5.0 doskoků ve 12.7 minut za zápas tři hry během Celtics první kolo série proti Atlantě … 2015: v Průměru 8,5 bodů a 4,5 doskoků za 22.4 minuty na zápas během čtyř zápasů proti Clevelandu v sérii prvního kola Bostonu … výstřel .517 z pole a proměnil čtyři z pěti pokusů o trestný hod.

KARIÉRA TRANSAKCE … Vypracoval Dallas Mavericks s 17. celkový výběr v roce 2012 NBA Návrhu … vyměněn do Dallasu na 7/29/12 s Kelenna Azubuike Cleveland Cavaliers na Jae Crowder, Jared Cunningham a Bernard James .. na 7/10/14, byl součástí obchodu tří týmů; obchodováno Cleveland Cavaliers s 2016 První kolo draftu do Boston Celtics; Brooklyn Nets obchoduje Marcus Thornton Boston Celtics; a Cleveland Cavaliers obchoduje Jarrett Jack a Sergej Karasev do Brooklynu Nets … podepsal víceletý kontrakt s Boston Celtics na 7/27/16 … upustit od Celtics na 7/2/17 … podepsal víceletý kontrakt s Brooklyn Nets na 9/12/17 … vyměnil Sítí do Milwaukee na 2/5/18 výměnou za Rashad Vaughn a 2018 Druhém Kole draftu.

COLLEGE … hrál ve 117 zápasech (75 startů) za Severní Karolínu s průměry 12.8 bodů na .542 střel, 6,7 doskoků a 1,1 bloků ve 23.1 minut na zápas, Během jeho posledního roku, v průměru 16,3 bodů, 9,6 doskoků a 1,5 bloků v 28.2 minut za zápas… Vybrána jako ACC Player of the Year… Finalist pro John R. Wooden Award… První tým All-Amerika (Dřevěné) a druhý tým AP, sdružením autobusových dopravců, Sportovní Zprávy, USBWA a Basketbal Krát… Top 10 finalista pro Lowe ‚ s Senior CLASS Award… Jménem USBWA Okresní Hráč Roku a sdružením autobusových dopravců All-Okresní výběr… Vyhrál Přeskočit Prosser Ocenění jako ACC top učenec-sportovce v basketbalu mužů v ACC hrát… Vedl ligu v procentu branky ze hry (.569) a útočné desky (4.0), a byl druhý v doskoků (9.7), třetí v bodování (18.5) a šestý v volného hodu procento (.833) … průměrně 19,8 bodu a 10,7 doskoku a střílel 63.7 procent proti ACC týmy, které dělaly NCAA Turnaji Nastřílel 31 bodů oproti Appalachian State a 30 (20-23 FTs) proti Maryland… Měl 20 bodů a kariéru-vysoká 22 desky versus Ohio v NCAA Turnaji… Střílel 9 z 11 v silniční vítězství v Duke… Celkem 18 bodů a 18 doskoků na Wake Forest a 21 bodů a 17 doskoků oproti NC Státu… se Stal třetím ACC hráčem, který vyhrál Academic All-America z Roku vyznamenání… Jako junior, v průměru 15,7 bodů .547 střel, 7,2 doskoků a 1,2 bloků v 28.1 minut na hru … svázaný pro týmový náskok v bodování a druhý v odrazu … vedl ACC v procentech gólů ve všech hrách (.547) a ACC games (.580)… Publikováno kariéru-vysoce 32 bodů versus Long Island University v roce 2011 NCAA Turnaj, Vydělal Prvního Týmu All-ACC Turnaj vyznamenání… Jako druhák, v průměru 9,3 bodů a 4,6 doskoků v 17.4 minut za zápas… Minul 10 ACC hry s zlomenina v pravé noze. UNC šel 2-8 v tomto rozpětí … zaznamenal 17 body a 10 desky proti Georgia Tech … jako nováček, průměrně 3.1 body na .472 střel a 2.0 doskoků za 7,8 minuty za hru… Byl členem 2009 Národní Šampióni… Začal první dva zápasy hrál… Led Karolína s 18 body v jeho kolektivní debut proti Penn… Vynechal více než tři měsíce se zlomeným zápěstím.

OSOBNÍ … Bratr, Cody, byl v roce 2012 Velký Deset Nováček Roku na Univerzitě v Indianě a v současné době hraje za Charlotte Hornets… Starší bratr Lukáš, hrál za Phoenix Suns v 2012-13… Každé léto, Zeller a jeho rodina hostit své výroční DistinXion Basketbalový Kemp… Nosí velikost 18 boty… Oblíbené televizní show Duck Dynasty… Oblíbený film je Avatar… Nosí #44 protože to bylo číslo, které jeho strýc Al Eberhard sobě hraje pro Písty.