Guadalajara veri Red Bulls, hogy előre Bajnokok Ligája döntő

Associated Press április 10, 2018, 11:10 PM

HARRISON, N. J. — Chivas Guadalajara fejlett a CONCACAF bajnokok ligája döntő, játszik egy 0-0 döntetlen A New York Red Bulls kedden este egy 1-0 összesített győzelem.

Chivas a Toronto FC-vel találkozik a hazai gólok döntőjében.

A Red Bullok 20-1-es előnnyel rendelkeztek a lövésekben, a Chivas kapusa, Rodolfo Cota pedig nyolc mentést hajtott végre 23 623 fős tömeg előtt.

a 18.percben a Red Bulloknak pontozási esélyük volt, amikor Daniel Royer egy passzt csúsztatott a dobozba Kemar Lawrence jobb lábához, aki éppen hiányzott a passzhoz való csatlakozásról.

A 28.percben Derrick Etienne a tömeg fölé emelkedett, hogy keresztre tegye a fejét, de a kísérlet áthajózott a keresztlécen. A Red Bulls az első félidőben 11-0-s előnyt szerzett a lövésekben.

A második félidőben Chivasnak volt még néhány gólszerzési esélye, de a Red Bullok fenntartották a nyomást, öt lövést adva a kapuba, amelyet Cota könnyen megállított.

A Red Bullok kapusának, Luis Roblesnek nem volt mentése.

Isaac Brizuelának volt a legjobb gólszerzési esélye Chivas számára, aki a 66.percben lőtt egy lövést, amely áthajózott a keresztlécen.