Isaiah Canaan

Houston Rockets (2013-2015)Szerkesztés

Kánaánt a Houston Rockets összességében a 34.helyre választotta a 2013-as NBA-draftban. Július 15-én, 2013-ban aláírta a rookie scale szerződést a Rockets. Újonc szezonja alatt több megbízást kapott a Rio Grande Valley Vipers a NBA fejlesztési Liga.

február 3-án, 2014, Canaan nevezték a kilátások All-Star beosztást a 2014 NBA D-League All-Star játék.

November 26, 2014, Canaan szerzett karrier magas 24 pont 9-of-16 lövés a 102-89 nyerni a Sacramento Kings. Két nappal később Cannan bal bokaficammal elhagyta a Los Angeles Clippers elleni meccset, és nem tért vissza. Abban az időben, amikor elhagyta a sérülést, ő volt a Rockets gólkirálya 13 ponttal. A sérülés következtében gyalogos csizmát kellett viselnie és mankót kellett használnia. Miután kénytelen volt néhány hétig ülni, hogy meggyógyuljon, 11.január 2015-Én áthelyezték a Rio Grande Valley Vipers-be, miközben folytatta a gyógyulást. Január 26-án 2015-ben a Rockets visszahívta, miután átlagosan 21,0 pontot, 8,5 gólpasszt és 3,1 lepattanót ért el meccsenként.

Philadelphia 76ers (2015-2016)Edit

február 19-én 2015-ben Canaan kereskedtek, valamint egy 2015-ös második körös draft pick, a Philadelphia 76ers cserébe K. J. McDaniels. Három nappal később debütált a 76ers csapatában, mint a csapat kiindulópontja. 29 perc alatt 14 pontot, 4 lepattanót és 3 gólpasszt jegyzett az Orlando Magic elleni 103-98-as vereségben. Március 4-én, 2015, ő rögzített karrier magasságra 31 pont, nyolc hárompontos egy 123-118 hosszabbítás veszteség a Oklahoma City Thunder.

március 21-én, 2016, Canaan tett három hárompontosok ellen Indiana Pacers, így neki 158 A 2015-16 szezonban, és megtörve a döntetlen Allen Iverson a No.5 a franchise egyetlen szezon lista. Április 8, 2016, kizárták a többi a szezon szakadt labrum a bal vállán.

Chicago Bulls (2016-2017)Szerkesztés

július 20, 2016, Canaan aláírt a Chicago Bulls. Ban ben 2016-17, Kánaán 39 meccsen jelent meg, átlagosan 4,6 pontot, 1,3 lepattanót, 0,9 gólpasszt és 0,56 lopást ért el meccsenként 15,2 perc alatt. Lőtt .364 a területen, .266 hárompontos tartományból és .909 a szabaddobásból. Canaan tette az első karrier utószezon megjelenése április 23, 2017 ellen a Boston Celtics és bejelentkezett az első karrier rájátszás kezdete április 26. 30. június 2017-én a bikák lemondtak róla.

Thunder And Rockets (2017)Szerkesztés

szeptember 24, 2017, Canaan aláírt az Oklahoma City Thunder. A Thunder október 14-én lemondott róla, miután három előszezonbeli meccsen szerepelt. Október 24, 2017, Canaan aláírt a Houston Rockets. A Rockets négy nappal később lemondott róla, miután egy játékban megjelent.

Phoenix Suns (2017-2018)Szerkesztés

December 12-én 2017-ben Kánaánt megszerezte az NBA G Liga Észak-Arizona Suns. Másnap a Phoenix Suns hívta fel, miután Phoenix sérülési nehézségeket kapott mentesség. December 16-án debütált a Phoenixnél, 15 pontot szerzett, és három játékgyőztes szabaddobást hajtott végre hat másodperccel a 108-106-os győzelem után Minnesota Timberwolves. Két nappal később 17 pontot szerzett a Dallas Mavericks elleni 97-91-es győzelem során. Hét gólpasszt adott a Minnesota ellen és hatot a Dallas ellen, Canaan lett az első játékos a Suns történetében, aki lejött a kispadról, és legalább 15 pontot és öt gólpasszt kapott a csapat első két meccsén. December 23, 2017, A Suns megtartotta őt a szezon hátralévő részében. Január 31-én, 2018, Canaan eltörte a bal bokáját, miközben a Mavericks elleni játékuk első negyedévében a peremhez vezetett. Ezt követően a Suns február 8-án lemondott róla.

augusztus 3, 2018, Canaan újra aláírta a Phoenix Suns. A Suns szezonnyitóján, október 17-én, 2018-ban Canaan megkapta a pontvédőt, és nyolc pontot, hat lepattanót és hét segítséget kapott a Dallas Mavericks 121-100-as győzelmében. November 14-én 19 pontja volt, és mind az öt 3-mutatóját 116-96-os győzelemmel szerezte meg a San Antonio Spurs ellen. Canaan kezdte a szezont, mint a csapat kezdő gárdája, mielőtt edző Igor Koko Estoncov áthelyezte Devin Bookert a pontra, és újoncot helyezett Mikal Bridges A kezdő felállásba. November 28-án a napok lemondtak róla. Koko eminitkov megjegyezte, hogy” üzleti döntés volt ” lemondani Kánaánról.

Minnesota Timberwolves (2019)Szerkesztés

30.január 2019-én Canaan 10 napos szerződést írt alá a Minnesota Timberwolves-szal. Február 11-én második 10 napos szerződést írt alá a Timberwolves-szal. Második 10 napos szerződésének lejártát követően a Timberwolves úgy döntött, hogy a szezon hátralévő részében nem írja alá Kánaánt.

Milwaukee Bucks (2019)Szerkesztés

25.február 2019-én Canaan 10 napos szerződést írt alá a Milwaukee Bucks-szal, de március 3-án jelent meg.

Shandong Golden Stars (2019)Szerkesztés

22.augusztus 2019-én aláírta a CBA Shandong Golden Stars-ját.

Stockton Kings (2019-2020)Szerkesztés

7.December 2019-én a Stockton Kings megszerezte a Kánaán visszatérési jogát egy harmadik körös draft-válogatással a 2020-as NBA G Liga-tervezet az Austin Spurs-től Cameron Reynolds visszatérési jogaiért, valamint egy második körös draft-válogatással a 2020-as NBA G Liga-tervezetben. Canaan 13.December 2019-én debütált Stocktonban. 19. január 2020-én Canaan 32 pontot szerzett, hat gólpasszt adott az Agua Caliente Clippers elleni vereségben.