Tyler Zeller Bio, Highlights, Stats / Milwaukee Bucks

karrier HIGHLIGHTS

• hat éves NBA veterán, aki játszott 406 karrier játékok (165 kezdődik) a Cleveland, Boston Brooklyn és Milwaukee … tartja karrier átlagok 7.0 pont és 4.4 lepattanó 17.6 perc egy játék.
  • karrierje során 18 rájátszási meccsen játszott, 2017-ben bejutott a keleti konferencia döntőjébe Boston
  • az összesített 17. szakasz a 2012-es NBA-tervezetben
  • az év ACC-játékosa Észak-Karolinában vezetőként 2011-12

2017-18 szezon kiemeli … játszott 66 játékok (34 kezdődik) Brooklyn és Milwaukee … átlagosan 6.7 pont és 4.6 lepattanó 16.8 perc per játék … lövés a karrier-magas 56.0 százalék a területen … szerzett 15 pont (5-8 FG) öt lepattanót DEN 4/1 … volt 12 pont (5-9 FG) hat lepattanót vs. NYK a 3/9 … összeszámlálása 11 pont (5-8 FG) vs PHI a 3/4 … volt 14 pont (7-9 FG) A 2/15 vs.DEN … szerzett 14 pont (7-9 FG) nyolc lepattanó vs. ATL a 2/13 … vontatott nyolc rebound négy pontot ORL a 2/10 … játszott hat perc, felvétel két lepattanó az ő Bucks debütált 2/6 nyk … szerzett a Bucks a 2/5 Brooklyn cserébe Rashad Vaughn és a jövőbeli második körös draft-választás átlaga 7.1 pont és 4.6 lepattanó 42 játékban (33 rajt) a Nets-szel 2017-18-ban … kettős számokban szerzett 14 alkalommal … 20+ pontot szerzett egyszer … 12 DNP-CD-vel rendelkezik ebben a szezonban … inaktív 3 játékra … három játékot kihagyott (3/5-3/7, 3/17-3/19) jobb csípő/hát/borda fájdalommal.

PRO karrier … 2016-17: 51 meccsen (öt rajt) jelent meg Boston számára, átlagosan 3,5 pontot (.494 FG, .564 FT) és 2.4 lepattanó 10.3 perc meccsenként … megszerezte a szezon első kezdetét a 11/2-en a Chicago ellen, és 11 pontot és négy lepattanót rögzített 25 perc alatt… karrierje csúcspontját hat gólpasszban illesztette össze, 11 pont dupla duplájával és 10 lepattanóval Cleveland ellen 11/3-on.

2015-16: 60 játékban jelent meg (három rajt), átlagosan 6,1 pontot és 3,0 lepattanót 11,8 perc alatt meccsenként… lövés .476 az emeletről és .815 a vonalból… nettósított 12 pont Detroit 12/16 menni együtt három lepattanót, és egy segítő alig 10 perc akció… szerzett egy akkori szezonban magas 14 pontot, hogy menjen együtt egy akkori szezonban magas nyolc lepattanó ellen Minnesota 12/21 17 perc alatt… rögzített kilenc pontot, és a karrier-magas árukapcsolás három lop ellen Washington 1/25… rögzítette az első dupla-dupla a szezon akkori szezonban magasságra pont (16) és lepattanó (10) ellen New York York a 2/2-én… a szezon legmagasabb három blokkját regisztrálta a Detroit ellen az 2/3-on… az akkori szezon legmagasabb pontját 16 pontokkal kötötte Cleveland 2/5-én… Új, akkor a szezon legmagasabb pontját állította be 17 ponttal a Sacramento ellen 2/7-en… 26 ponttal kötötte a karrierjét, hogy együtt haladjon a karrier-magas árukapcsolással négy blokk ellen Milwaukee 4/8-on… 10 vagy több pontot szerzett 11 meccsen és 20 vagy több pontot egyszer… rögzített egy dupla-dupla… vezette a Celtics-t egyszer, kétszer lepattanóban, egyszer lopásban és nyolcszor blokkokban.

2014-15: karrierje során először szerepelt mind a 82 meccsen, és átlagosan 10,2 pontot ért el, 5,7 lepattanóval és 1,4 gólpasszal együtt 21,1 perc alatt meccsenként… lövés .549 a területről és .823 a szabad dobás vonal … tette a Celtic debütált a nyitó este ellen Brooklyn (10/29), és rögzített hat pontot, egy rebound és egy asszisztot hat perc alatt… összesen egy szezonban magas 19 pontot, hogy menjen együtt hét lepattanót ellen Phoenix 11/17… tette az első start, mint a Celtic ellen San Antonio 11/30 és válaszolt hét pontot és 10 lepattanót… rögzített karrier-magas 24 pontot, hogy menjen együtt egy szezonban magas 14 lepattanót ellen az L. A. Lakers a 12/5… rögzített 22 pont, hogy menjen együtt nyolc lepattanót, és két blokk ellen Miami a 12/21… tett egy karrier-magas 10 szabad dob ellen Orlando a 12/23… állítsa be az új szezon magas három blokk ellen Philadelphia a 2/6… állítsa be a karrier magas hat segíti, hogy menjen együtt 22 pont ellen Sacramento a 2/20… tett egy játék-győztes layup, mint az óra lejárt, hogy megverte a Jazz 3/4… felvett egy új karrier magas 26 pont a karrier-magas 11 field gólok ellen Philadelphia 3/16-án… 10 vagy több pontot rögzített 37 meccsen, 20 vagy több pontot pedig hat meccsen… rögzítve 10 vagy több lepattanó nyolc játékban … bevágott három dupla-duplát … hétszer vezetett vagy holtversenyben vezetett a csapat vezetéséhez pontokban, lepattanók 18-szor és blokkok 21-szer

2013-14: 70 meccsen (kilenc rajtnál) jelent meg Cleveland számára, átlagosan 5,7 ponttal .538 lövés a pályáról és 4.0 lepattanó 15.0 perc alatt meccsenként … három dupla-duplát rögzített … kilenc játékban kezdőként, átlagosan 9.0 ponttal .544 lövés, a .905 (19/21) pont a szabálytalanságból, 5,6 lepattanó és 1,1 blokk 21-ben.6 perc meccsenként … szerzett kétszámjegyű négy egyenes játékok 4/9-16, átlagosan 15.8 pont .711 (27-of-38) lövés, 7.5 lepattanó és 1.0 blokk 23.8 perc alatt, hogy a szakaszon… bevágta a harmadik dupla-dupla a szezon 22 pont 9-of-11 (.818) lövés, 11 lepattanó és két blokk 26 perc alatt ellen Brooklyn 4/16 … Kész 12 pont és hét lepattanót 26 perc le a padról ellen Boston 4/12 … összegyűjtött 18 pont 9-of-11 (.818) lövés, hat lepattanó és két blokk 24 perc le a padról ellen Detroit 4/9 … összeszámlálása a karrier-magas 23 pont 10-a-16 (.625) lövés és hat lepattanó 30 perc alatt Houston ellen 3/22… volt egy közel dupla-dupla 10 pont és kilenc lepattanó 23 perc alatt Utah ellen 2/28… tett egy karrier-magas nyolc szabad dobások (kilenc kísérlet) és kész 16 pont, hat lepattanó és három blokk 31 perc alatt Orlando ellen 2/19… regisztrált a második dupla-dupla a szezon 18 pont és a karrier-magas 15 lepattanó (hat támadó) 25 perc alatt Philadelphia 2/18… összeszámlálása 13 pont és 10 lepattanó 21 perc alatt a szezon első rajtjában 1/28-on a New Orleans ellen… vezetett vagy holtversenyben a csapat vezet pontot kétszer, lepattanó ötször, lop egyszer és blokk 21 alkalommal … szerzett 10-19 pont kilencszer és 20 vagy több pontot kétszer … volt DNP-CD 10-szer a szezonban… Kimaradt két játék 11/20-22 miatt a jobb boka ficam … kimaradt játék 12/14 miatt a jobb boka sérülés… került az inaktív lista két alkalommal a szezon

2012-13: megjelent 77 játék (55 kezdődik) Cleveland alatt újonc kampány, átlagosan 7,9 pontot .438 lövés, 5.7 lepattanó és 0.9 blokk 26-ban.3 perc meccsenként … az NBA újonc második csapatának nevezték … kezdőként, átlagosan 8.3 ponttal .434 lövés, 6,0 lepattanó és 1,0 blokk 28,0 perc játékonként … szintén lövés .764 a szabaddobás vonalból, a második legmagasabb az összes újonc központ között… az újoncok között, akik legalább 70 játékot játszottak, első helyen álltak támadó lepattanókban meccsenként, második védekező lepattanókban meccsenként, második teljes lepattanókban meccsenként, második blokkokban meccsenként és hetedik pontonként meccsenként… hét dupla-duplát is rögzített, ami holtversenyben volt a negyedik az összes NBA újonc között … 15 pontot szerzett és hét lepattanót megragadott negyedik NBA-meccsén 11/5-en az L. A.-ben. Clippers … jött le a padról, hogy gólt 14 pont, húzza le 10 lepattanó (négy támadó), és blokkolja a két lövés 31 perc ellen Portland 12/1… az első karrier kezdete, szerzett egy karrier-magas 20 pont 9-of-15 (.600) lövés, miközben három lepattanót adott hozzá Bostonban 12/19-en… a karrier magas szintjét állította be négy blokkban, és 13 pontot és hat lepattanót gyűjtött Sacramentóban 1/14 – en … megragadta a szezon legjobb 14 lepattanóját, és 13 pontot adott hozzá a 6-of-12-en (.500) lövés és három blokk 38 perc alatt Utahban 1/19-en … átlagosan 9.1 lepattanó alatt kilenc játék szakaszon 1/9-26 … összeszámlálása 16 pont 7-of-10 (.700) lövés, kilenc lepattanó, négy gólpassz és egy blokk ellen San Antonio 2/13… húzta le a szezon magas hat támadó lepattanó (összesen hét), és szerzett 16 pont ellen Orlando 2/23… szerzett négy pontot a BBVA Rising Stars Challenge csapat Shaq All-Star hétvégén… szerzett 10-19 pont 26 alkalommal és 20 vagy több pontot egyszer… vezette a csapatot lepattanó 11 alkalommal, segíti egyszer, ellopja háromszor és blokkok 33 alkalommal… kimaradt játékok 11/7-13 egy nem kényszerített törés a bal orbitális csont/agyrázkódás… kimaradt játék 3/4 betegség miatt… volt NWT egyszer a szezonban… volt a szezonban négyszer került az inaktív listára.

rájátszás története … (18 meccs, 4 rajt) … 2017: átlagosan 2,9 pont és 1,7 lepattanó 7,1 perc alatt meccsenként 11 meccsen a Boston számára a csapat első fordulósorozatában a Chicago ellen, a második forduló sorozatában a Washington ellen és a keleti konferencia döntőjében a Cleveland ellen … 2016: átlagosan 6,0 pont és 5,0 lepattanó 12,7 perc alatt meccsenként három meccsen a Celtics első fordulós sorozatában az Atlanta ellen … 2015: átlagosan 8,5 pont és 4.5 lepattanó 22-ben.4 perc meccsenként a Cleveland elleni négy meccsen a Boston első fordulójának sorozatában … lövés .517 a területen, és átalakított négy öt szabaddobás kísérlet.

karrier tranzakciók … draftolta a Dallas Mavericks a 17. teljes pick a 2012 NBA Draft … forgalmazott Dallas a 7/29/12 kelenna Azubuike a Cleveland Cavaliers a Jae Crowder, Jared Cunningham és Bernard James .. 7/10/14-én egy háromcsapatos kereskedelem része volt; kereskedett a Cleveland Cavaliers a 2016. évi első forduló draftjával a Boston Celtics; a Brooklyn Nets Marcus Thorntont a Boston Celticsbe cserélte; a Cleveland Cavaliers pedig Jarrett Jacket és Szergej Karasevet a Brooklyn Netsbe … többéves szerződést írt alá a Boston Celtics-szel 7/27/16-án … a Celtics lemondott 7/2/17-én … többéves szerződést írt alá a Brooklyn Nets-szel 9/12/17-én … a Nets a Milwaukee-val kereskedett 2/5/18-án cserébe Rashad Vaughnért és egy 2018-as második körös draftért.

Főiskola … 117 játékban (75 rajtban) játszott Észak-Karolinában, átlagosan 12,8 ponttal .542 lövés, 6.7 lepattanó és 1.1 blokk 23-ban.1 perc meccsenként… végzős korában átlagosan 16,3 pontot, 9,6 lepattanót és 1,5 blokkot ért el meccsenként 28,2 perc alatt… az év ACC-játékosának választották… a John R. Wooden-Díj döntőse… az AP, a NABC, a Sporting News, az USBWA és a Basketball Times első csapata All-America (Wooden) és második csapata… a Lowe Senior CLASS Award Legjobb 10 döntőse… az USBWA kerületi Év játékosa és a NABC All-District selection… elnyerte a Skip Prosser díjat, mint az AP, a NABC All-District az ACC legjobb tudós-sportolója a férfi kosárlabdában az ACC játékban… vezette a bajnokságot a mezőnygól százalékában (.569) és támadó táblák (4.0), és második volt a lepattanókban (9.7), harmadik a pontozásban (18.5) és hatodik a szabaddobás százalékában (.833) … átlagosan 19,8 pontot és 10,7 lepattanót szerzett, és 63-at lőtt.7 százalék ellen ACC csapatok, amelyek az NCAA torna … szerzett 31 pont versus Appalache State és 30 (20-23 FTs) versus Maryland… volt 20 pont és a karrier-magas 22 táblák versus Ohio az NCAA Tournament… lövés 9-of-11 közúti győzelem Duke… összesen 18 pont és 18 lepattanót Wake Forest és 21 pont és 17 lepattanót versus NC State… lett a harmadik ACC játékos nyerni Academic All-America Of The Year kitüntetéssel… mint junior, átlagosan 15.7 pont .547 lövés, 7.2 lepattanó és 1.2 blokk 28-ban.1 perc meccsenként … holtversenyben a csapat vezet a gólszerzésben, a második pedig a visszapattanásban … vezette az ACC-t a mezőnygól százalékában az összes játékban (.547) és ACC játékok (.580)… írt egy karrier-magas 32 pont versus Long Island Egyetem a 2011-es NCAA Tournament… szerzett első csapat All-ACC Tournament kitüntetések… mint egy másodéves, átlagosan 9.3 pont és 4.6 lepattanó 17.4 perc per játék … kimaradt 10 ACC játékok a stressz törés a jobb lábát. UNC ment 2-8, hogy span … rögzített 17 pont és 10 táblák ellen Georgia Tech … mint egy újonc, átlagosan 3.1 pont .472 lövés és 2.0 lepattanó 7,8 perc alatt meccsenként … tagja volt a 2009-es Nemzeti bajnokoknak… megkezdte az első két játékot, amelyet játszott… 18 ponttal vezette Carolinát a Penn elleni kollégiumi debütálásában… több mint három hónapot hagyott ki törött csuklóval.

személyes … testvére, Cody, volt a 2012-es Big Ten Gólya az év Indiana Egyetem és jelenleg játszik a Charlotte Hornets… bátyja, Luke, játszott a Phoenix Suns 2012-13… minden nyáron, Zeller és családja fogadó éves Distinxion kosárlabda tábor… visel Méret 18 cipő… kedvenc televíziós show kacsa dinasztia… kedvenc film Avatar… visel #44 mert ez volt a szám, hogy nagybátyja Al Eberhard viselt játszik a Pistons.