Guadalajara pokonała Red Bulls i awansowała do finału Ligi Mistrzów

Associated Press 10 kwietnia 2018, 23:10

HARRISON, N. J. — Chivas z Guadalajary awansował do finału Ligi Mistrzów CONCACAF, gdzie we wtorek wieczorem zremisował z New York Red Bulls 0: 0 i wygrał 1: 0.

Chivas zmierzy się z Toronto FC w domowym finale.

Red Bulls mieli przewagę 20-1 w rzutach, a bramkarz Chivas Rodolfo Cota wykonał osiem zapisów przed publicznością 23 623.

w 18.minucie Red Bulls mieli szansę na zdobycie gola, gdy Daniel Royer wślizgnął się w boks na prawą nogę Kemara Lawrence ’ a, który właśnie nie trafił do bramki.

w 28.minucie Derrick Etienne wzniósł się ponad tłum, aby położyć głowę na krzyżu, ale próba przepłynęła nad poprzeczką. W pierwszej połowie Red Bulls mieli przewagę 11: 0.

w drugiej połowie Chivas miał jeszcze kilka szans na zdobycie bramki, ale Red Bulls utrzymali presję, oddając pięć strzałów na bramkę, którą cota łatwo zatrzymał.

bramkarz Red Bulls Luis Robles nie miał żadnych zapisów.

Isaac Brizuela miał najlepszą szansę na bramkę dla Chivasa, oddając strzał, który przeleciał nad poprzeczką w 66.minucie.